בני אלרון הרצאות והדרכות.

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • בני אלרון הרצאות והדרכות.

  שמי בני, בן 36, מרצה ומדריך.
  אני מרצה בנושאי מודעות ללקות ראייה, קבלת השונה, ומניעת חרמות. ומדריך בנושא הנגשת טלפונים חכמים למבוגרים, למתקשים וללקויי ראיה.

  הדרכות סלולר:
  אני מדריך אנשים שמתקשים טכנולוגית להשתמש בטלפון חכם. שלב אחרי שלב, צעד אחרי צעד עם כבוד למבוגרים, המון סבלנות והרבה תרגול מלמד מהכרה פיזית של המכשיר הכפתורים והמסך, דרך שימוש בסיסי ועד לגלישה ברשת ושימוש באפליקציות. הדרכות פרטניות וקבוצתיות.
  יש לכם הורים מבוגרים? הם לא חברים בווטסצאפ המשפחתי? אי אפשר לשלוח להם תמונות של הילדים, נכדים, נינים? אי אפשר לשלוח להם הודעה? אפשר לשנות את זה!
  *הדרכות מיועדות גם ללקויי ראייה ועיוורים, וגם לחוששים ממסך המגע בתחום.

  הרצאות
  בהרצאות שלי אני עוסק במספר נושאים:
  · הסיפור האישי שלי כלקוי ראיה ושונה בחברה · איך זה לחיות עם לקות ראייה? · איך מתפקדים ומתמודדים עם משימות ברמה היום יומית? · דוגמאות, הדגמות ותרגילים עם הקהל · הסיפור האישי שלי עם חווית החרם. · איך לקבל את השונה ולמנוע חרמות
  להיות לקוי ראיה זה לחוות באופן שונה את החיים. זה לשמוע יותר טוב, לחוש, לטעום ולהריח בעוצמה מוגברת. להשתמש בטלפון חכם ומחשב בצורה אחרת. לזהות שטרות ומטבעות באמצעות המישוש . לחוש בגד ולדעת מה סוג הבד.
  להיות לקוי ראייה זה גם לא קל: להיות תלמיד בבית הספר כלקוי ראיה לא היתה חוויה פשוטה עבורי. בבית הספר היסודי, ולא רק בו, עברתי חרם, כשנכנסתי לכיתה ננעצו בי מבטים של לא שייך, מה אני עושה פה? מנודה מוקצה. ככה גם בהפסקות. זה היה גם מבחנים שהוגשו על 3A, (נקרא אז דף בגודל סדין), ביטויים כמו משקפופר, אבו ארבע ועוד

  אני כאן כדי להביא את המקרה שלי לתודעה ולהעלות את המודעות והידע, ולהסביר במה בעצם מתבטאת לקות ראייה ולנסות ולתת כלים לזיהוי, טיפול ומניעה של חרמות וקבלת השונה.
  אשמח להעביר הרצאות בבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים, בתי ספר תיכוניים, חדר מורים, קבוצות הורים, מתנ“סים, ארגונים, חברות ועוד.

  לפרטים: בני אלרון: 054-8848000 benelron83@gmail.com

   
BizMakeBiz פותח ע"י